Kde se mohu naučit tai chi v Ostravě?

Kde studovat tai chi pro zdraví v Ostravě

Jak mohu začít se cvičením tai chi v Ostravě? Kde najdu tai chi pro začátečníky v Ostravě, když nemám žádné zkušeností se cvičením tai chi? 

Tai Chi je starověké cvičení, které ztělesňuje principy zdraví a pohybu. Pokud hledáte přívětivého a kamarádského trenéra s lidským přístupem, Tchaj-ti centrum Ostrava může být tím nejlepším místem, kde začít s tai chi v Ostravě. 

Tchaj-ťi centrum Ostrava

Tchaj ti centrum Ostrava nabízí kurzy tai chi pro začátečníky, ale i pro ty co již někdy tai chi cvičili. Cvičení tai chi je vhodné pro všechny věkové kategorie a úrovně fyzické kondice.  

Marcel, tai chi trenér a zakladatel TchajTi centra se při cvičení zaměřuje na zlepšení fyzické a duševní pohody, na uvolnění těla a soustředění mysli. Objevte se mnou výhody Tai Chi a Qigong ještě dnes.


Zdravotní tai chi trénink s trenérem Marcelem se hodí pro vás všechny s kancelářskou prací jako prevence bolesti zad, ale i pro vás, co bolest zad ze sedavé práce již máte.

Mentalni únava, stres, bolest kloubů a zad 

To vše následuje po dlouhodobém sezení v kanceláři, ale také autě, pokud jste třeba obchodní zástupce. Řešením pro vaše zdraví a pohodu je cvičení tai chi. 

Učiňte změnu a vyzkoušejte cvičení tai chi se mnou, protože snížíme svalového napětí a pomohu vám k rovnováze těla i mysli. Vyzkoušejte si lekci tai chi zdarma právě teď.

Zapojte se do kurzu tai chi v Ostravě

Pro začátečníky mám kurzy tai chi v Ostravě, kde je výuka zaměřena na základní cviky a postupy tai chi. Pokud už jste zkušenější, můžete se připojit k pokročilým kurzistům, kde se zaměřujeme na složitější cviky a techniky v taiji.


Tchaj ťi centrum Ostrava a taiji trenér Marcel poskytuje přátelské a povzbuzující prostředí pro výuku tradičního tai chi a qigong. Bez ohledu na to, kde se na své cestě nacházíte, pomůžu vám objevit výhody těchto prastarých praktik.

Kurzy taiji v Ostravě se mnou, trenérem Marcelem jsou ideální pro začátečníky i pokročilé. Cvičení meditace v pohybu vás naučím v příjemné a pohodové atmosféře, která vám pomůže uvolnit se od každodenního stresu a zlepšit vaše fyzické i psychické zdraví.

Program tai chi pro začátečníky v Ostravě

Začátečník tai chi

V Tchaj ti centru Ostrava se setkáváte s dalšími lidmi, kteří mají stejný zájem o tai chi, jsou na stejné tai chi vlně. Máte tak skvělou příležitost poznat nové přátele a získat nové zkušenosti. 


Připojte se k nám na cvičení tai chi v Ostravě v Tchaj-ti centru. Pomohu vám skutečně relaxovat, mít zdravá záda a cítit se lépe bez stresu. Kurz tai chi pro začátečníky i já, trenér Marcel na vás čekám a těším se na společná cvičení.

Získejte vnitřní klid a harmonii s tai chi kurzy právě teď